FOTO/ Kopshti “Muçaj” në Vorë po rilind më i bukur, më i madh dhe më i fortë

TIRANË, 26 shtator/ATSH/ Kryeministri Edi Rama përcolli sot pamje nga punimet në kopshtin “Muçaj” në Vlorë.

“Kopshti “Muçaj” në Vorë, po rilind më i bukur, më i madh dhe më i fortë natyrisht”, u shpreh kryeministri

” 200 fëmjë të kopshtit do të rikthehen këtë 26 nëntor, në mjedise të reja të projektuara sipas standardeve më të mira europiane”, tha Rama. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.