Rriten tranzitet nga porti i Durrësit drejt Kosovës, 5,764 tonë mallra më shumë krahasuar me janar-korrik 2019

TIRANË, 21 gusht/ATSH/ Nga porti i Durrësit drejt Kosovës janë transportuar 5,764 tonë mallra më shumë, krahasuar kjo me të njëjtën periudhë të 2019-s.

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.