Fjalë të çmuara/ Të lexuarit na sjell miq të panjohur

TIRANË, 12 korrik/ATSH/ “Të lexuarit na sjell miq të panjohur”, citoi sot Kryeministri Edi Rama, duke zgjedhur të tjera fjalë të çmuara për të përcjellë mesazhin e tij.

Ishin këto fjalë të një prej shkrimtarëve më të shquar francez, Honore de Balzac, që Kryeministri Rama përcolli mëngjesin e sotëm përmes rubrikës “Fjalë të çmuara”.

/m.m/j.p/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.