VIDEO/Elbasani sot për nënat dhe fëmijët

https://www.facebook.com/b.taulant/videos/538429370149006

TIRANË, 19 prill /ATSH – I. Vata/- Kryetari i grupit Parlamentarë të PS-së Taulant Balla tha sot se lulishte, lodrat e Elbasanit u mbushën nga fëmijët.

Edhe Elbasani, sot në mëngjes ishte ndryshe, fëmijët bashkë me nënat ju rikthyen lulishteve të tyre deri në orën 11:00 kur ishte dhe afati i caktuar,

Nëpërmjet videos shihet që Elbasanit pas një periudhe afro një muaj e gjysmë i rikthehet jeta, zhurma dhe zëri i fëmijëve.

Një ditë më parë ishin të moshuarit që dolën nga karantina pas shumë ditësh, sot radhën e patën më të vegjëli, fëmijët, siç pohon Balla.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.