“Mall për Vlorën”/ Pamje nga perëndimi i diellit në qytetin bregdetar

TIRANË, 12 prill/ATSH-A. Fortuzi/- Kryeministri Edi Rama ka publikuar një video nga Vlora ku pasqyrohet perëndimi i diellit, në ditën e pashkëve në vendin tonë

“MALL PËR VLORËN”,- u shpreh Kryeministri Rama.

Në këto javë të masave të distancimit social për frenimin e epidemisë së koronavirusit, shumë qytetarë kanë mall për shëtitjet në natyrë apo vendet e tyre të preferuara. Natyra vijon të shfaqet madhështore përkundër gjithçkaje.

 

MALL PËR VL❤️RËN

Gepostet von Edi Rama am Sonntag, 12. April 2020

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.