Lleshaj: Këto Pashkë qofshin një impuls i madh shprese dhe drite

TIRANË, 11 prill /ATSH – I. Vata/- Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka uruar sot shqiptarët në ditën e kremtimit të Pashkëve.

Ministri Lleshaj lutet për shpresë dhe dritë për të gjithë shqiptarët.

“Këto Pashkë qofshin një impuls i madh shprese dhe drite për të gjithë”, shprehet ai. /j.p/r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.