AXHENDA NDËRKOMBËTARE 25/02/2020

NJU DELHI – Vizitë e Donald Trump.

EREVAN – Proces kundër ish-president, Serge Sarkissian.

BRUKSEL – Takim i ministrave të Çështjeve Europiane për Brexit dhe zgjerimin.

GJENEVË – Këshilli për të Drejtat e Njeriut.

CHARLESTON (SHBA) – Debat televiziv i kandidatëve demokratë.

RIO DE ZHANEIRO – Karnavalet e Rios./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.