FOTO-Rama: Ja ku e gjej energjinë

TIRANE, 1 dhjetor/ATSH/- Gjatë vizitave që zhvilloi pasditen e sotme në qendrat sociale por edhe hotele aty ku janë akomoduar shumë familje, Kryeministri Edi Rama ka publikuar edhe një foto të veçantë.

“Ja ku e gjej energjinë! Tek Zaho dhe shoqnia e tij” shkruan Rama duke publikuar një foto me një fëmijë.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.