Anëtarë të këshillit komunal të Gjakovës vizitojnë Lezhën

TIRANË, 25 tetor/ATSH/ Një grup anëtarësh nga këshilli komunal i Gjakovës në Kosovë, vizitoi sot Lezhën.

Ata u pritën në një takim nga kryetari i bashkisë Lezhë, Pjerin Ndreu.

Anëtarët e këshillit komunal të Gjakovës shkëmbyen ide reciproke për mënyrën e funksionimit të pushtetit lokal.

Në vijim të qëndrimit të tyre në Lezhë, ata zhvilluan një vizitë tek Muzeu Etnografik ku vlerësuan punën e bërë dhe objektet e ekspozuara.

/m.m/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.