Transformimi në Bregun e Lumit ka nisur, potencial zhvillimi

TIRANË, 29 shtator /ATSH – I. Vata/- “Transformimi në Bregun e Lumit ka nisur”, tha deputeti Deputeti i Partisë Socialiste, Ulsi Manja në një takim me strukturat e partisë socialiste në Njësinë Administrative Nr. 11 në Tiranë.

“Transformimi në Bregun e Lumit ka nisur. Kjo pjesë ka potencial të madh zhvillimi dhe e kemi fokus që të ndikojmë të jetë pol i rëndësishëm i njësisë 11”, shprehet ai. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.