Fotogaleri/ Shqipëri solidare

TIRANË, 25 shtator/ATSH/ Të gjitha strukturat e shtetit vijojnë angazhimin në terren në mbështetje të banorëve që janë prekur nga tërmetet dhe përmbytjet e shkaktuara nga reshjet e dendura që përfshinë vendin gjatë ditëve të fundit.

/m.m/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.