Foto/ Hapësira çlodhëse për invalidët dhe pensionistët në Urën Vajgurore

TIRANË, 28 gusht/ATSH/ Invalidët dhe pensionistët në bashkinë e Urës Vajgurore tashmë kanë një ambient dedikuar për t’u çlodhur.

Kryetarja e bashkisë së Urës Vajgurore, Juliana Memaj thotë se për disa shtresa të rëndësishme sociale, bashkia ka çelur një ambient të dedikuar, ku jo vetëm mund ta përdorin për lojëra të ndryshme, por edhe si bar-kafe, ku përfitojnë produktet me çmime të reduktuara.

“E nisëm javën me një lajm të mirë për disa shtresa të rëndësishme sociale që janë në fokus të bashkisë sonë, duke hapur një ambient të dedikuar, ku jo vetëm mund ta përdorin për lojëra të ndryshme, por edhe si bar-kafe, ku përfitojnë produktet me çmime të reduktuara”, – thotë Memaj. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.