Spiropali: Baba Xhike, me dy krena e me qafore, që hedh bomba mbi çdo llaxore e mahnit çdo fallxhore

TIRANË, 3 korrik /ATSH – I. Vata/ – Zëdhënësja e Qeverisë, ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin, Elisa Spiropali reagoi sërish pas deklaratës së presidentit Meta ndaj ndërkombëtarëve.

“Poshtë Soreca, Borchardt, Palmer, Juncker, Glover, Mogherini, Lajcak, Hahn, Moavero e kush të jetë me ta, mbi ta, pas tyre megjithë Soros e sorrollop, i tërë soji i armiqve të shqiptarit Baba Xhike, me dy krena e me qafore, që hedh bomba mbi çdo llaxore dhe mahnit çdo fallxhore”, shprehet Spiropali. /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.