FOTOGALERI/ Mbyllja e fushatës në Vlorë, Rama: Më të mirë se ne nuk ka, nuk ka pasur, as nuk do të ketë

TIRANE, 28 qershor/ATSH/ – Partia Socialiste mbylli sot fushatën elektorale për zgjedhjet e 30 qershorit me një miting madhështor të qytetin e Vlorës.

“Më të mirë se ne nuk ka, nuk ka pasur, as nuk do të ketë”, – tha Kryeministri Edi Rama, ndërsa theksoi se “po të ishte sot këtu Saliu, do të thoshte në Vlorë u mblodhën 2 milionë, por në fakt nuk janë aq, por 20 mijë, bio nga Vlora e historisë, jo turistë”.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.