Foto/ Manastirliu: Të vendosur më shumë se kurrë për të zgjedhur me votë

TIRANË, 27 qershor/ATSH/ – Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu zhvilloi një takim me banorët e bllokut të banimit mes “Don Boskos” dhe rrugës “Jordan Misja”.

Manastirliu tha se investimet janë kryer në çdo rrugicë periferike të njësisë.

“Me banorët e bllokut të banimit mes ‘Don Boskos’ dhe rrugës ‘Jordan Misja’, në çdo rrugicë periferike të njësisë, që nga ‘Gazmend Zajmi’, ‘Shahin Matraku’, ‘Petrit Caslli’ e ‘Skënder Jareci’, pa u ndalur në këto orë të fundit, për të folur me çdo banor, të vendosur më shumë se kurrë që askush të mos ndalë vullnetin e tyre për të zgjedhur me votë. Bashkë përpara për të vijuar rrugën Europiane të Shqipërisë 30 PS”, – thotë ministrja. /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.