FOTOGALERI/Protestuesit shashka, flakadanë e kapsolla ndaj godinës së qeverisë

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.