“Call You Mine”, kënga më e re e Bebe Rexhës

TIRANË, 31 maj/ATSH/ Këngëtarja shqiptare Bebe Rexha ka konfirmuar se nesër do të publikojë këngën e saj të re në bashkëpunim me The Chainsmokers. “Call You Mine”, quhet kënga e tyre e re, që vjen me videoklip. Kjo këngë është pjesë e albumit të ri të The Chainsmokers “World War Joy”.

Këngëtarja me origjinë shqiptare Bebe Rexha ka bashkuar forcat me grupin e famshëm amerikan për të sjellë këngën e saj më të re.

/m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.