Ballina Ekonomi

Përjashtimi i inputeve bujqësore nga TVSH, lehtësi për fermerët

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.