Një parking i ri nëntokësor dhe një kënd i ri lodrash në Tiranë

TIRANË, 12 mars /ATSH/ – Pas pak ditësh në kryeqytet do të hapet një parking i ri nëntokësor.

Kryebashkiaku Erion Veliaj, ka theksuar sot se edhe pak ditë punë kanë mbetur nga parkimi nëntokësor tek rruga e Elbasanit dhe sipër Këndi i Lodrave, 7 Xhuxhat.

 

Ky është parkingu i 3 nëntokësor dhe këndi i 43 publik i lodrave”, është shprehur Veliaj.

“Ç’nuk thanë, por në fund veprat mbeten, jo fjalët! Tirana që duam”, ka theksuar Veliaj.

/gj.mima/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.