Ndriçohet plotësisht Parku i Liqenit në Tiranë

TIRANË, 6 mars /ATSH/ – Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj falë punës së bërë në këto dy vite e gjysmë, Parkun e Liqenit e ka kthyer nga një hapësirë të uzurpuar dhe të mbushur me plehra, në një mjedis të frekuentueshëm nga të gjithë qytetarët. Veliaj thekson se “kemi ende punë me pistën e kërcimit të Parku i Liqenit, megjithëse ndriçimi  ka përfunduar plotësisht”.

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.