Rama pret Presidentin e Sllovenisë Pahor

TIRANË, 4 mars/ATSH/ – Kryeministri Edi Rama ka pritur në një takim zyrtar Presidentin e Sllovenisë, Borut Pahor.

Takimi mes tyre dhe stafeve përkatëse, është bërë në Kryeministri ku krerët e dy shteteve do të diskutojnë mbi një sërë çështjesh mjaft të rëndësishme.

/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.