Meta në Berlin për konferencën vjetore të Shoqatës Gjermane të biznesit

TIRANË, 18 shkurt ATSH/ – Presidenti i Republikës, Ilir Meta ndodhet në Berlin ku është i ftuar nderi së bashku me Presidenten kroate Kolinda Grabar – Kitaroviç në Konferencën Vjetore të Shoqatës Gjermane të Ndërmarrjeve të Vogla dhe të Mesme.

Në këtë Konferencë marrin pjesë 3500 përfaqësues të biznesit gjerman dhe atij ndërkombëtar.

/gj.mima/j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.