MAQEDONI – Parlamenti miraton ndryshimin e emrit në ‘’Republika e Maqedonisë së Veriut’’

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.