FOTOLAJM/ Fakultetet që zhvilluan mësim

– Fakulteti i Historisë dhe i Filologjisë

– Fakulteti i Mjekësisë

– Fakulteti i Juridikut

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.