Atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë

TIRANE, 30 dhjetor/ATSH/- Në prag të ndërrimit të viteve Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve i është bashkuar atmosferës festive në “Shtëpinë e Foshnjës” në Vlorë.

Të gjithë fëmijëve të kësaj shtëpie iu dhuruan lodra dhe veshje, për t’i bërë këto ditë më të gëzueshme dhe më të dashura për ata.

Drejtoresha “Shtëpisë së Foshnjës” Vlorë, Oljana Saliu në mënyrë të veçantë falënderoi Drejtorinë e Përgjithshme të Tatimeve për mbështetjen dhe kontributin e dhënë për këta fëmijë.

/a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.