Naomi Campbell imazhi i një kompanie kozmetike

TIRANË, 22 dhjetor /ATSH/ – Pas pothuasje 5 dekadash jetë, ishte koha që Naomi Campbell të bëhej pjesë e reklame kozmetike.

Supermodelja legjendare ka pushtuar pasarelat e markave më të mëdha ndër vite si Versace, Chanel, Dior etj., më shumë sesa mund të mendoni, por ajo kurrë nuk nënshkroi një kontratë me firmat e kozmetikës. Por kjo gjë nuk ndodhi deri tani.

Ylli i modës ka konfirmuar se do të jetë imazhi i brandit të famshëm NARS Cosmetics për fushatën Pranverë 2019. Naomi u shpreh vetëm se ishte shumë e ngazëllyer.

Ajo publikoi dhe një foto të portretit të saj nga afër lyer me NARS Cosmetics. /a.a/ /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.