Policia e Gjirokastrës publikon 12 personat e shpallur në kërkim

TIRANË, 16 nëntor/ATSH- A. Fortuzi/ – Policia e Gjirokastër ka publikuar skedat e 12 personave në kërkim.

“Ja 12 personat e kërkuar në qarkun e Gjirokastrës. Policia e Shtetit fton cilindo që ka dijeni mbi vendndodhjen e tyre të telefonojë Policinë në numrin pa pagesë 112, duke ju garantuar anonimatin. Ndihmo dhe ti në sigurinë publike”, njofton policia e Gjirokastrës. /a.g/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.