Fillon turneu i minifutbollit për shkollat 9-vjeçare në Tiranë

TIRANË, 15 nëntor/ATSH/ – Ka filluar ditën e sotme turneu i minifutbollit për shkollat 9-vjeçare të qarkut Tiranë, ku do të marrin pjesë plot 33 ekipe për djem dhe 10 ekipe për vajza. Turneu do të vijojë për 1 muaj me radhë dhe do të përfundojë më datë 15 dhjetor. Grupet pjesëmarrëse janë ndarë në Pjesën Lindore dhe Pjesën Perëndimore, më poshtë do të njiheni me rezultatet e ditës së sotme dhe grupet përkatëse. /e.caushi/

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.