Transporti Rrugor, ulet koha e shërbimit në sportele

Transporti Rrugor, ulet koha e shërbimit në sportele

Transporti Rrugor, ulet koha e shërbimit në sporteleDrejtoritë e Transportit Rrugor në Tiranë, Durrës dhe Sarandë ka mundësuar dyfishimin e sporteleve të shërbimit, lehtësuar proceset dhe shkurtuar në 20-25 minuta kohën e shërbimit duke eleminuar radhët dhe gjithashtu duke rritur cilësinë.https://ata.gov.al/2018/11/06/transporti-rrugor-ulet-koha-e-sherbimit-ne-sportele/

Posted by Agjencia Telegrafike Shqiptare on E martë, 6 Nëntor 2018

TIRANË, 6 nëntor /ATSH/ – Drejtoritë e Transportit Rrugor në Tiranë, Durrës dhe Sarandë ka mundësuar dyfishimin e sporteleve të shërbimit, lehtësuar proceset dhe shkurtuar në 20-25 minuta kohën e shërbimit duke eliminuar radhët dhe gjithashtu duke rritur cilësinë.

Ministria e Infrastrukturës dhe Energjisë pasqyron këto zhvillime duke vënë në dukje rritjen e cilësisë së shërbimit në drejtoritë e transportit rrugor në qytetet e Tiranës, Durrësit dhe Sarandës. /o.l/j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.