Tre muzikantë shqiptarë bëhen bashkë për Orkestrën Simfonike Rai

TIRANË, 26 tetor /ATSH/ – Orkestra Simfonike Rai, ka mbajtur sonte një koncert i cili ka bërë së bashku edhe tre muzikantë shqiptarë, të cilët kanë shkuar për të ndjekur këtë koncert.

Saimir Pirgu, Enxhi Nini dhe Greta Xoxi janë artistë që ishin pjesë e këtij koncerti e ku shfaqen bashkë në një foto të cilën e ka shpërndarë tenori shqiptarë me famë ndërkombëtare.

m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.