Nis pastrimi i kolektorëve në Njësinë nr. 6 në Tiranë

TIRANE, 10 tetor/ATSH/ – Ka nisur pastrimi i kolektorëve në rrugën “Shaban Bardhoshi” në Njësinë nr. 6 në Tiranë.

Kjo nismë i paraprin sezonit të dimrit dhe reshjeve të kësaj stine.

Çdo ditë pushteti vendor në kryeqytetit ndërhyn duke i dhënë përgjigje problematikave të komunitetit e duke i qëndruar pranë kërkesave dhe nevojave të qytetarëve.

Vazhdon me intensitet puna në çdo njësi të Tiranës.

/o.l/ r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.