Gjenevë, Rama: Me Presidentin Thaçi në tryezën e dialogut për Ballkanin

TIRANË, 2 tetor /ATSH- I. Vata/ – Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama u takua sot me Presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, ndërsa pritet të marrin pjesë në Forumin Ekonomik Botëror që zhvillohet në Gjenevë.

Kryeministri Rama thotë se: “Gjenevë, selia e Forumit Ekonomik Botëror – Me Presidentin Thaçi në tryezën e Dialogut Strategjik për Ballkanin Perëndimor”. /j.p/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.