Jean-Claude Van Damme në “Walk of Fame” të Belgjikës

TIRANË, 11 shtator /ATSH/ – Aktori i Hollywoodit, Jean-Claude Van Damme ka marrë pjesë në festivalin e filmit Oostende, në Belgjikë. I veshur me një kostum elegant ngjyrë të kaltër, Van Damme vërtetoi se pavarësisht moshës di të jetë një ndjekës i modës. Stili i tij është i pëlqyer nga të gjithë, teksa shquhet si një prej aktorëve më të ndjekur në mbarë botën./m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.