Mbyllet pa gola pjesa e parë Skoci-Shqipëri

TIRANË, 10 shtator /ATSH/ Është mbyllur në barazim 0-0 pjesa e parë Skoci-Shqipëri. Panucci hodhi në fushën e lojës, formacionin mbrojtës. Në mesin e pjesës së parë, skocezët patën një mundësi të artë për të shënuar, por sulmuesi i tyre, i gjendur vetëm pak metra nga porta, goditi shtyllën. Në fundin e pjesës së parë, Skocia arriti të shënojë, por goli u anulua me të drejtë nga anësori.

Ekipi i Skocisë ka dominuar në fushën e lojës.

/m.z/e.caushi/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.