FUTBOLL – Goli i Ronaldos kundër Juves cilësohet më i bukuri i sezonit

DYSELDORF, 28 gusht /ATSH-DPA/ – Një gol i Cristiano Ronaldos kundër Juventusit u shpall si më i bukuri i sezonit, sipas sondazheve.

Ronaldo mori rreth 200 000 vota nga rreth 347 000 të tilla.

”Ky gol ishte një demonstrim i shkëlqyer teknik dhe atletik”, tha UEFA./  /os/  a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.