SOFT NEWS – Angelina Jolie : Divorc nga Brat Pit brënda 2018

UASHINGTON, 9 gusht /ATSH-ANSA/ – Angelina Jolie Pitt dëshiron të kthehet “beqare” brenda fund vitit 2018, si dhe u kërkoi avokatëve të saj të vazhdojnë me finalizimin e divorcit nga Brad Pitt-i.

Sipas informacioneve që dalin nga dokumentet e gjykatës në kontekstin e çështjes në vazhdim në Los Anxhelos dhe sipas të cilës aktorja akuzon Brad Pitt se “nuk ka paguar siç duhet ushqimet për fëmijët si dhe njofton se do të kërkojë një urdhër të gjykatës për të marrë pagesat e prapambetura”.    /os/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.