Ballina Ekonomi

Prodhimi i energjisë elektrike, më shumë se mesatarja e 15 viteve të fundit

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.