FOTOGALERI/ Çaste pikante nga ndeshjet çerekfinale

TIRANË, 9 korrik/ATSH/ Ndeshjet çerekfinale ulën siparin mes gëzimesh kualifikimi e lotësh dëshpërimi. Vazhduan edhe në këto takime surprizat. Ekipe të mëdha u larguan. Të tjera vazhdojnë ëndrrën për të ngritur lart trofeun e Kupës së Botës në mbrëmjen e 15 korrikut.

E deri në atë moment le t’i rikujtojmë edhe një herë disa nga çastet më pikante të çerekfinaleve përmes këtyre fotove.

/marca//r.e/

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.