SOFT NEWS – Trump feston para kohe… ditëlindjen!

SINGAPOR, 11 qershor /ATSH-DPA/ – Presidenti amerikan, Donald Trump festoi sot ditëlindjen në Singapor, tri ditë para kohe, pasi një kek ishte në tavolinën e një dreke pune me zyrtarë amerianë dhe singaporas.

Një foto u postua në faqen Twitter të ministrit të Jashtëm singaporas, Vivian Balakrishnan, me diciturën “Duke festuar ditëlindjen, pak para kohe”.

Trump mbush të enjten 72 vjeç./ a.jor.

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.