Erion Isai emërohet drejtor i Qendrës Kombëtare të Kulturës për Fëmijë

TIRANË, 31 maj /ATSH/- Qeveria ka emëruar Erion Isain, drejtor të Qendrës Kombëtare tё Kulturës për Fëmijë dhe Teatrit tё Kukullave.

Isai zëvendëson në këtë detyrë Monika Lubonjën, e cila dha dorëheqjen pak kohë më parë nga ky post. e.xh//e.caushi/

 

 

 

 

 

Në bazë të nenit 4 të ligjit ”Për funksionimin e Agjencisë Telegrafike Shqiptare”, ndalohet kopjimi, riprodhimi dhe publikimi i informacionit pa cituar burimin e tij.