Ballina Etiketimet Zyra e punës

Etiketim: Zyra e punës

Zyrat e Punës apel qytetarëve: Aplikime online për të gjitha shërbimet

TIRANË, 12 mars/ATSH/ Në kuadër të marrjes së masave për parandalimin e përhapjes së Virusit Covid-19, Zyrat e Punës në të gjithë vendin do të...

Rukie Cenollari pas përfundimit të studimeve të larta, punësohet pasi aplikon...

TIRANË, 23 korrik /ATSH/ Rukie Cenollari pas aplikimit pranë Zyrës Vendore të Punësimit në Kuçovë u punësua pranë një subjekti. Rukie Cenollari përfundoi arsimin e...

Kurbin, punësohet pasi aplikon tek Zyra e Punës

TIRANË, 11 qershor /ATSH/ - Rudina pas aplikimit pranë Zyrës Vendore të Punësimit në Kurbin u punësua pranë një subjekti. Menjëherë sapo u paraqit rasti,...

Shkodër/ Zyra e Punës punëson 3 të rinj pranë Institutit të...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Me ndërmjetësimin e Zyrës së Punës, tre të rinj u punësuan në Institutin e Statistikave Shkodër. Antoni, Xhersi dhe Sokoli janë 3...

Punësimi në rritje, 923 persona të punësuar këtë javë nga Zyrat...

TIRANË, 30 mars /ATSH/- Floriani me një përvojë 15-vjeçare pune, ndërsa Xhuela pa asnjë eksperiencë punësimi, besuan dhe provuan. Ministrja e Financave dhe Ekonomisë, Anila...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA