Ballina Etiketimet Zjgedhje

Etiketim: zjgedhje

“Opozita është e bashkuar”/ Basha: Na bashkon domosdoshmёria pёr tё larguar...

TIRANË, 23 janar/ ATSH/  Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se Partia Demokratike ka një program të qartë dhe të zbatueshëm për...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA