Ballina Etiketimet Zjarr

Etiketim: zjarr

Durrës, 2 mjete dhe forcat zjarrfikëse portuale shuajnë automjetin në flakë

- Ngjarja ku u përfshinë tre vetë sot në mëngjes te Ura e Dajlanit - TIRANË, 13 maj/ATSH/- Një automjet tip "Benz" ka marrë flakë...

Rama: Zjarri qeverisë s’ka ç’i bën, po Shqipërisë i bën veç...

TIRANË, 11 Maj /ATSH/ - Kryeministri Edi Rama ka shprehur trishtimin e tij për liderin e opozitës “që me zë të ikur i thotë...

SOFT NEWS – Një barbekju përfundon me zjarr në pyll dhe...

ROMË, 17 prill /ATSH-AFP/ - Kërkonin të festonin fundin e vitit me zgarë, dy studentë u dënuan që të paguajnë një gjobë prej 27...

SHBA – Trump: Është e tmerrshme të shohësh zjarrin në Notrë...

UASHINGTON, 15 prill /ATSH-AFP/ - Presidenti amerikan, Donald Trump e konsideroi të tmerrshme të shohësh zjarrin e madh që po shkatërron sot katedralen emblematike...

FRANCË – Zjarri në Notrë Dam në Paris shkatërron kornizën e...

PARIS, 15 prill /ATSH-AFP/ - E gjithë korniza e Notrë Dam në Paris është duke u djegur, në një zjarr që ra gjatë ditës...

FRANCË – Zjarr në katedralen e Notrë Dam në Paris

PARIS, 15 prill /ATSH-AFP/ - Një zjar ra gjatë ditës së sotme në katedralen emblematike të Notrë Dam në Paris, që me shumë mundësi...

Korçë, procedohen 7 persona për zjarrvënie në pyje dhe kullota

TIRANË, 3 prill/ATSH/ - Policia e Korçës ka proceduar penalisht 7 shtetas pasi dyshohen si autorë të zjarrvënieve në pyje dhe kullota. Sipas njoftimit të...

ITALI – Shoferi i vë zjarrin autobusit me më shumë se...

ROMË, 20 mars /ATSH-ANSA/ - Shoferi i një autobusi shkolle në veri të Italisë i vuri sot zjarrin mjetit, por 51 fëmijët që ishin...

Korçë/ Izolohet një vatër zjarri në afërsi të Parkut Kombëtar Prespa

TIRANË, 6 mars /ATSH/ - Në afërsi të fshatit Zaroshkë pranë Parkut Kombëtar Prespa, është shfaqur një vatër zjarri, i cili është izoluar nga...

Korçë, masa për mbrojtjen e pyjeve nga zjarret

TIRANË, 26 shkurt/ATSH/ Rrjeti komunitar kundër zjarreve u mblodh sot në Korçë për të diskutuar mbi planin e masave për ndërhyrjen në kohë dhe...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA