Ballina Etiketimet Zharrez

Etiketim: zharrez

Dhima me votuesit për herë të parë në Zharrës: Fuqia e...

TIRANË, 6 prill/ATSH/ Kandidatja e PS për qarkun e Fierit, Antoneta Dhima ka zhvilluar një bashkëbisedim me të rinj dhe votues që votojnë për...

FOTO/ Qendër e re shumëfunksionale pranë banesave për qytetarët e Patosit

TIRANË, 24 tetor /ATSH/ Shumë shpejt mijëra banorë të Sheqishtes dhe gjithë njësisë administrative Zharrëz do të kenë një Qendër Shëndetësore tërësisht të re,...

Infrastruktura rrugore, prioritet i investimeve në Zharrëz

TIRANË, 4 qershor/ATSH/ Njësia administrative Zharrëz në Patos është kthyer në një kantier ndërtimi, ku po punohet me intensitet kryesisht në drejtim të infrastrukturës...

Kantier ndërtimi në Zharrëz, rikonstruktohen 9 rrugë të brendshme

TIRANË, 25 maj/ATSH/ - Njësia administrative Zharrëz në Patos është kthyer në një kantier ndërtimi, ku po punohet me intensitet kryesisht në drejtim të...

FOTO/ Patos, orientim të rinjve drejt ekonomisë bujqësore dhe blegtorale

TIRANË, 8 maj /ATSH/ - Në Zharrëz, ku është përqendruar veprimtaria më e madhe bujqësore dhe blegtorale e territorit të bashkisë Patos, u zhvillua...

Parku Qendror në Zharrëz, gati projekti

https://www.facebook.com/Agjencia.Telegrafike.Shqiptare/videos/1933923309987643/   TIRANË, 10 shtator/ATSH/ Transformimi i fushës së vjetër në Zharrëz, në një hapësirë të përbashkët kreative është projekti i radhës i bashkisë së Patosit që...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA