Ballina Etiketimet Zgjedhje

Etiketim: zgjedhje

Gjonaj: Kemi bërë shumë për titujt e pronësisë, vetëm në njësinë...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Ministrja e Drejtësisë, Etilda Gjonaj, theksoi sot se "një nga sfidat e Partisë Socialiste për mandatin e tretë është konkludimi i...

“Kemi përballë një konglomerat forcash dhe partish”/ Rruga jonë të sigurojmë...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama deklaroi sot se, PS ka përballë një konglomerat forcash dhe partish, të cilat i lidh bashkë një...

Basha: Thelbi i ndryshimit, hapja e rrugës europiane, ndihmon edhe punësimin,...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi sot se qëllimi i PD është t’u ofrojë shqiptarëve një qeverisje që sjell...

Basha me banorë të njësisë 7 në Tiranë: Së bashku do...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është ndalur ditën e sotme në njësinë 7 në Tiranë, ku është pritur nga qytetarë...

Mandati i tretë për Shqipërinë/ “Nuk e kam atë të metë...

TIRANË, 12 prill/ATSH/ Kryeministri Edi Rama shpjegoi sot para qytetarëve të Cërrikut se mandati i tretë i PS është për Shqipërinë. “Është për të gjitha...

Taksa dhe TVSH zero deri në 2029/ Mandati i tretë për...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama gjatë një takimi në Belsh, tha se në politikë ka hyrë jo për ambicie politike, por për...

Do jap mishin dhe shpirtin që Shqipëria të kapë majën

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Kryeministri Edi Rama, gjatë një takimi me të rinj në Gramsh, ka deklaruar këtë të hënë, se nga emigracioni e...

Rama për premtimet e opozitës: Shqiptarët i kanë dëgjuar nga Sudja,...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ 25 Prilli është sprovë karakteri jo vetëm për PS, por sprovë karakteri për të gjithë ne. Kryeministri Edi Rama, gjatë një...

Qendra të teknologjisë së informacionit nga Korça në Kukës/ Shqipëria, e...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ "Nuk ka rrugë tjetër veçse bashkimi i të gjithë shqiptarëve që besojnë tek puna e jo tek llafet. Duhet të...

Rritje pensionesh e pagash, mbështetja e çifteve të reja, çeku i...

TIRANË, 12 prill /ATSH/ Rritje e pensioneve, mbështetje për çiftet e reja dhe çeku i bebeve, janë vetëm disa nga politikat sociale të ndërmarra...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA