Ballina Etiketimet Zeri

Etiketim: Zeri

Homazhe në nderim të ish-futbollistit të shquar- Meta: Vasillaq Zëri magjistar...

TIRANË, 26 janar/ATSH/- Presidenti Ilir Meta bëri sot homazhe në nderim të jetës dhe veprës së personalitetit të shquar të futbollit dhe sportit shqiptar,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA