Ballina Etiketimet Xbox

Etiketim: xbox

Tremujor pozitiv i Microsoft, kryesisht nga shitjet në cloud dhe Xbox

KALIFORNI, 27 janar /ATSH-DPA/ - Gjiganti Microsoft tejkaloi ndjeshëm pritshmëritë në tremujorin e fundit falë performancës së fortë të biznesit të tij në ''cloud''...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA