Ballina Etiketimet Vrasje

Etiketim: vrasje

Prokuroria e Tiranës: Nuk ka patur përdorim dhune ndaj 25-vjeçarit Klodian...

TIRANË, 15 dhjetor/ATSH/ Prokuroria e Tiranës deklaroi sot se në bazë të provave të pakundërshtueshme të administruara, nuk ka patur përdorim dhune ndaj 25-vjeçarit...

“Vrasja e të riut Klodian Rasha është në hetim nga Prokuroria”/...

TIRANË, 14 dhjetor/ATSH/ Nënkryetarja e Kuvendit dhe deputetja e Partisë Socialiste, Vasilika Hysi deklaroi sot se vrasja e të riut Klodian Rasha është në...

Vrasja e 25-vjeçarit/ Protestë para Kryeministrisë, përplasje me policinë

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Dhjetëra qytetarë protestuan pasditen e sotme në Tiranë ndaj vrasjes së të riut 25-vjeçar, Klodian Rasha i cili u qëllua në...

Vrasja e 25-vjeçarit/ Reagime

TIRANË, 9 dhjetor/ATSH/ Presidenti i Republikës, Ilir Meta ka reaguar sot ndaj vrasjes me armë zjarri nga një punonjës i Policisë së Shtetit, të...

Vrasja e të riut në Tiranë/ SHÇBA zbardh dinamikën e ngjarjes,...

TIRANË, 8 dhjetor/ATSH/ Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat (SHÇBA) nga hetimet paraprake ka konkluduar se veprimet e punonjësit të policisë N.H, i...

Ulje domethënëse e numrit të vrasjeve në Shqipëri/ Nga 126 në...

TIRANË, 13 tetor/ATSH/ Sipas Policisë së Shtetit në vitin 2012 në Shqipëri kishte 126 vrasje, ndërsa në vitin 2019 u regjistruan 58 vrasje. Kryeministri Edi...

Siguria publike në Shqipëri, në parametrat më të mirë historikë

TIRANË, 6 gusht/ATSH/ Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj deklaroi se siguria publike në Shqipëri është në parametrat më të mirë historikë, afër mesatareve të...

Zbardhet ngjarja në Laç/ Arrestohet autori dhe 2 mjekë, 3 bashkëpunëtorët...

TIRANË, 23 qershor/ATSH/ - Policia ka zbardhur sot vrasjen e dyfishtë të ndodhur në Kurbin, në orët e mbrëmjes së datës 30 maj, duke...

SUEDI – Përfundon hetimi për vrasjen e kryeministrit Palme

STOKHOLM, 10 qershor /ATSH-DPA/ - Një suedez i ndarë nga jeta u shpall si i dyshuari kryesor për vrasjen e kryeministrit, Olof Palme, në...

Korçë/ Arrestohet 65-vjeçari, dyshohet për vrasjen e fqinjit të tij

TIRANË, 24 prill/ATSH/ -Policia e Korçës zbardh dhe dokumenton ngjarjen e ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen nr. 7, ku humbi jetën një 67-vjeçar. Arrestohet...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA