Ballina Etiketimet Vitkima

Etiketim: vitkima

GJENEVË – IOM: Më shumë se 2 000 emigrantë të vdekur...

GJENVË, 4 dhjetor /ATSH-ANSA/ - Nga fillimi i këtij viti deri më 28 nëntor, një numër total prej 107 583 emigrantësh dhe refugjatësh kanë...

BRAZIL – Të paktën 44 të zhdukur nga shembja e një...

SAO PAULO, 2 maj /ATSH-AFP/ - Të paktën 44 persona janë shpallur të zhdukur sot, një ditë pas shembjes spektakolare të një kulle prej...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA