Ballina Etiketimet Viktima

Etiketim: viktima

GREQI – 2 215 raste ditore dhe 32 viktima nga COVID-19

ATHINË, 5 mars /ATSH-ANA/ - Greqia ka konfirmuar 2 215 infektime të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit nga të cilat 15...

ITALI – Rastet COVID-19 sërish në rritje, 22 865 në 24...

ROMË, 4 mars /ATSH-ANSA/ - Në Itali u regjistruan sot 22 865 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit, nga dje që...

ITALI – 20 884 raste ditore dhe 347 viktima nga COVID-19

ROMË, 3 mars /ATSH-ANSA/ - Italia regjistroi sot 20 884 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit, një rritje e ndjeshme e...

GREQI – Shifra rekord COVID-19 në 24 orët e fundit

ATHINË, 3 mars /ATSH-ANA/ - Greqia konfirmoi 2 702 infektime të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, nga të cilat 20 u...

ITALI – Rritje e mprehtë e vdekjeve dhe infektimeve ditore nga...

ROMË, 2 mars /ATSH-ANSA/ - Në Itali u raportuan sot 17 083 raste pozitive me COVID-19 në 24 orët e fundit, nga dje që...

GREQI – 2 353 raste dhe 23 vdekje nga COVID-19 në...

ATHINË, 2  mars /ATSH-ANA/ - Greqia konfirmoi 2 353 raste të reja infektimi me COVID-19 në 24 orët e fundit, nga të cilat 18...

GREQI – 1 176 raste të reja dhe 30 viktima nga...

ATHINË, 1 mars /ATSH-ANA/ - Greqia ka regjistruar 1 176 infektime të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, nga të cilat katër...

ITALI – 17 455 raste dhe 192 viktima nga COVID-19 në...

ROMË, 28 shkurt /ATSH-ANSA/ - Janë 17 455 rastet pozitive me COVID-19 të regjistruara në Itali në 24 orët e fundit, sipas të dhënave...

ITALI – Rriten rastet dhe viktimat nga COVID-19

ROMË, 25 shkurt /ATSH-ANSA/ - Italia regjistroi sot rritje te ndjeshmme përsa i përket infektimeve, me 19 886 raste të reja në 24 orët...

COVID-19 – Mbi 2,5 milionë viktima në botë

NJU JORK, 25 shkurt /ATSH-AA/ - Numri i të vdekurve nga koronavirusi i ri (COVID-19) në të gjithë botën ka tejkaluar shifrën 2,5 milionë,...

TË RASTËSISHME

LAJME TË TJERA